Depilace australskými vosky Lycon

 

Odstraňování chloupků se díky epilačnímu systému LYCON stalo  zcela exkluzivním zákrokem,plnou péčí před vlastní epilací, během a hlavně po ošetřující přípravky s velmi uklidňujícím okamžitým efektem.Proto jsme si tuto technologii zvolili!

Při používání výrobků LYCON se nemusíte starat o podrážděnou nebo zarudlou pokožku, zvláště pokud epilaci provádíte na citlivých partiích, jako jsou obličej, podpaží či oblast třísel.

Výsledkem této epilace je hladká a klidná pokožka a odstranění nepoddajných chloupků již od délky 1 mm,  bez ohledu na jejich typ.

Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné pro zákazníky.

 

LYCON k výrobě používá jen ty nejlepší pryskyřice, přírodní ingredience a aromaterapeutické oleje. Díky nim jsou vosky nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné, zaručují vynikající výkon při odstraňování i těch nejkratších nepoddajných chloupků od délky 1 mm. Nízká teplota tání a jemná receptura dodávají voskům vlastnosti, které pečují o pokožku, zanechávají ji hladkou a jemnou na dotek.

Řada přírodní péče pro domácí použití, mezi jednotlivými návštěvami salonu,

 je zaměřena na problematiku zarůstání chloupků, skvrn, zpomalování růstu chloupků, minimalizace dolíčků u pomerančové kůže, hydratace, ochrany proti předčasnému stárnutí, poškozování pokožky způsobené negativním vlivem vnějšího prostředí a opálení pokožky bez vystavování přímému slunečnímu záření.

Vaše pokožka může s výrobky LYCON vypadat zdravější, pevnější a hladší.

Svěřte se bez obav do naší péče :)

                   

Nový ceník k nahlédnutí v salonu.


M STUDIO INSTITUT ESTHEDERM

Sportovní centrum OMEGA  .  Legionářská 19  .  779 00 OLOMOUC  .  mobil: +420 776 005 344   .  tel.: +420 585 205 804   .  e-mail: kosmet.m@seznam.cz