Novinky

 

RETINOL A DERMIS Vitamín A má preventivní a léčivý účinek na kvalitu dermis: ź inhibice kolagenázy a exprese genů pro MMP, enzymů degradujících molekuly kůže, nadexprimovaných po vystavení UV záření ź stimulace tvorby kolagenu typu 1 a GAG ź zpevnění a dlouhotrvající účinek proti vráskám (> 1 měsíc)
Vitamín A působí na pokožku i dermis a minimalizuje vnější známky stárnutí (jemné linky, vrásky, změny mikroreliéfu), a kůže je opět měkká a rozzářená.

opalovací krém s make upem

NOVÉ !

BRONZ REPAIR SUNKISSED  opalovací krém s make upem !

** normální až vysoká sluneční intenzita (Česká republika a Evropa)

*** extrémní sluneční intenzita (moře, exotika)

Lehká textura

Pudrový efekt opálení

Iniverzální odstín

Jednoduchá aplikace

Dekomedogenní

Nová sluneční péče o pleť, která je spojena s ochranou a okamžitým pudrovým efektem. Podporuje přirozený proces opálení, zabraňuje stárnutí pokožky (vznik vrásek, ztráta pevnosti atd.) a koriguje současné známky stárnutí.

Výsledek: Pleť se rychleji adaptuje na slunce, intenzivnější a zdravější opálení.  Pleť je krásná, jemná a zářivě mladistvá. Navíc optimálně chráněna před buněčnou oxidací a před UVA, UVB zářením. Díky univerzálnímu pudrový odstínu je pleť barevně sjednocená i během pobytu na slunci.

Pro koho?

Pro normální pokožku, která se dobře opaluje a jen výjimečně se spálí.

Použití: Aplikujte na obličej a dekolt 20 minut před pobytem na slunci. Nanášejte lehkým poklepáváním na suchou pokožku. Rovnoměrně vyhlaďte prsty nebo štětcem na make-up od středu obličeje směrem ven. Ochranu pleti doporučujeme obnovit každé 2 hodiny nebo po každém pobytu ve vodě.

50 ml  2040 Kč« zpět | přehled


M STUDIO INSTITUT ESTHEDERM

Sportovní centrum OMEGA  .  Legionářská 19  .  779 00 OLOMOUC  .  mobil: +420 776 005 344   .  tel.: +420 585 205 804   .  e-mail: kosmet.m@seznam.cz