Novinky

 

RETINOL A DERMIS Vitamín A má preventivní a léčivý účinek na kvalitu dermis: ź inhibice kolagenázy a exprese genů pro MMP, enzymů degradujících molekuly kůže, nadexprimovaných po vystavení UV záření ź stimulace tvorby kolagenu typu 1 a GAG ź zpevnění a dlouhotrvající účinek proti vráskám (> 1 měsíc)
Vitamín A působí na pokožku i dermis a minimalizuje vnější známky stárnutí (jemné linky, vrásky, změny mikroreliéfu), a kůže je opět měkká a rozzářená.

NOVÉ OŠETŘENÍ PLETI

 

EXCELLAGE= HUSTOTA - VÝŽIVA – ZÁŘIVOST

Výjimečné holistické ošetření pro celkovou péči o obličej a tělo. Jedinečné regenerační, vysoce uklidňující, zhutňující a zpevňující ošetření, které pomáhá obnovit  životně důležitá buněčná spojení pokožky. Kombinace vysoce účinných látek – CAMELLIOVÉHO oleje, manuálních technik a relaxačních rituálů pro viditelné výsledky  už při prvním ošetření.

Dlouhé relaxační rituály pro záda a ramena. • Omlazující příprava pleti: vyhlazující peeling a vyživující čištění pomocí exfoliačního krému v oleji  s vyhlazujícím mikropeelingem. •  Vyhlazování vrásky za vráskou. • Liftingová masáž pomocí elixíru s olejem z kamélie. • Exodynamická maska: tato jemná maska poskytuje pocit svěžesti a pevnosti a vede k příjemnému efektu všeobjímajícího tepla. V kombinaci s inovativními liftingovými technikami aktivuje mikrocirkulaci pro dosažení dlouhotrvající zářivosti. • Lifting očních kontur a masáž rukou, po nanasení a při působení masky.

OPRAVDU EXCELENTNÍ ZÁŽITEK a OKAMŽITÝ VÝSLEDEK! 

 hj« zpět | přehled


M STUDIO INSTITUT ESTHEDERM

Sportovní centrum OMEGA  .  Legionářská 19  .  779 00 OLOMOUC  .  mobil: +420 776 005 344   .  tel.: +420 585 205 804   .  e-mail: kosmet.m@seznam.cz