Novinky

 

RETINOL A DERMIS Vitamín A má preventivní a léčivý účinek na kvalitu dermis: ź inhibice kolagenázy a exprese genů pro MMP, enzymů degradujících molekuly kůže, nadexprimovaných po vystavení UV záření ź stimulace tvorby kolagenu typu 1 a GAG ź zpevnění a dlouhotrvající účinek proti vráskám (> 1 měsíc)
Vitamín A působí na pokožku i dermis a minimalizuje vnější známky stárnutí (jemné linky, vrásky, změny mikroreliéfu), a kůže je opět měkká a rozzářená.

Darujte svým blízkým výjimečný dárek

 

DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY

Darujte svým blízkým výjimečný dárek. Dopřejte jim zážitek dokonalé péče a relaxace a věnujte jim kousek ráje u nás v salonu. To nejcennější, co můžete v dnešní době darovat sobě nebo svým blízkým, je čas zastavit se a nechat se chvíli hýčkat.

 

Dle vašeho přání

Dárkový certifikát připravíme dle vašeho přání na vybranou proceduru nebo finanční hodnotu.

 

Možnost volby- Dárková šeková knížka

Mnoho žen vítá finanční kredit s možností zvolit si sami druh péče, která jim vyhovuje. Můžete si objednat více služeb na jeden dárkový poukaz.

 

Dlouhá platnost

Dárkové poukazy mají platnost 6 měsíců. Termín si obdarovaný vybere dle svého přání.

 

Na počkání

Dárkový certifikát Vám vystavíme na počkání v recepci kosmetiky. Objednávat lze i z pohodlí domova sms 776 005 344 nebo přes email kosmet.m@seznam.cz, s možností platby na účet předem.

Dárkové certifikáty« zpět | přehled


M STUDIO INSTITUT ESTHEDERM

Sportovní centrum OMEGA  .  Legionářská 19  .  779 00 OLOMOUC  .  mobil: +420 776 005 344   .  tel.: +420 585 205 804   .  e-mail: kosmet.m@seznam.cz